SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Tipy na PIATOK A VÍKEND

PIATOK 4. JÚL

DIVADLÁ

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Jan Weiss – Ondrej Spišák: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami (Teatro Tatro) – Divadelný šiator, Hlavné nám.

KINÁ

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Hviezda – záhradné, 21.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Frida – Mladosť, 20.00, 22.05; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Skryť Vypnúť reklamu

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I. – Istropolis Art kino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz De Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Skryť Vypnúť reklamu

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

Kultúrne leto 2003

18.00 Staromestské fanfáry – Hviezdoslavovo nám., balkón Opery SND

Skryť Vypnúť reklamu

18.00 Rockový koncert skupiny Ateliér 11 – Cultus, Drieňová 9

PRE DETI

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M – Klub, Rovniankova 3

10.00 Detská prázdninová dielňa, výtvarné aktivity pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Letná škola keramiky – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Prázdninové filmové popoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

DISKOTÉKY

Oldies Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája

Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Disko, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Disko, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Disko, DJ Majco – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Blues – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

High Energy Metro Night, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto

SOBOTA 5. JÚL

DIVADLÁ

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Jan Weiss – Ondrej Spišák: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami (Teatro Tatro) – Divadelný šiator, Hlavné nám.

KINÁ

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20

Kniha džunglí – Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Kruh – Hviezda – záhradné, 21.15

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Polus, 11.05, 13.10, 15.10

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz de Sade– FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 12.35, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.15, 13.35, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Návraty k Slovanom, vychádzka – DK Ružinov, Ružinovská 26

Kultúrne leto 2003

17.00 Popoludnie s rytiermi – Cultus, Drieňová 9

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu – Stredisko kultúry, Vajnorská 21

18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám., altánok

19.00 Fernet, country skupina – SĽUK, mestská časť Rusovce, Balkánska 31

20.00 Pocta vierozvestcom, Gréckokatolícky spevácky zbor Kyrillomethodeon, diriguje Adrián Kkokoš – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

DISKOTÉKY

Oldies Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája

Disco party – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Disko, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Simply Deep Night, DJ Marián Štubňa – Metro Music Club, Suché mýto NEDEĽA 6. JÚL

DIVADLÁ

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20

Kniha džunglí – Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Kruh – Hviezda – záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Polus, 11.05, 13.10, 15.10

Pavúk – Igric, 19.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz de Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 12.35, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.15, 13.35, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

17.30 Dedinka v údolí, hudobný večer – Istra Centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

Kultúrne leto 2003

16.30 Oslavy sv. Cyrila a Metoda – Kostol Panny Márie, mestská časť Rača

18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám., altánok

18.00 Chvíľka dobrej nálady – Impulz, Dopravná 22

19.00 Koncert country skupín – Amfiteáter, Križkova dolina

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Jozef Benedik, recitál – koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PRE DETI

10.30 Čertík prešporský, detská div. scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto 2003

16.00 Ela a Hop – Divadlo PIKI, Pezinok

17.00 Divadlo pod širákom, rozprávkové popoludnie – Cultus, Drieňová 9

17.00 O hlúpom gazdovi a gazdinej, Divadielko Zvonček – KZ Petržalka, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné klasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe-neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej 4. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

P. Matejka a jeho žiaci – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 13.00 – 18.00, do 11. júla

Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičová 13, do 25. júla

Peter Mesiarik a Rasťo Turek – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 18. júla

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  5. Novinka medzi prefabrikátmi
  6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. The future of M&A in Europe
  10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 550
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 464
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 265
  4. Aká je chémia vôní 11 006
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 411
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 826
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 776
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 242
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 794
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 937
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu