SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Tipy na PIATOK A VÍKEND

PIATOK 4. JÚL

DIVADLÁ

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Jan Weiss – Ondrej Spišák: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami (Teatro Tatro) – Divadelný šiator, Hlavné nám.

KINÁ

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Hviezda – záhradné, 21.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Frida – Mladosť, 20.00, 22.05; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

SkryťVypnúť reklamu

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I. – Istropolis Art kino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz De Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

SkryťVypnúť reklamu

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

Kultúrne leto 2003

18.00 Staromestské fanfáry – Hviezdoslavovo nám., balkón Opery SND

SkryťVypnúť reklamu

18.00 Rockový koncert skupiny Ateliér 11 – Cultus, Drieňová 9

PRE DETI

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M – Klub, Rovniankova 3

10.00 Detská prázdninová dielňa, výtvarné aktivity pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Letná škola keramiky – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Prázdninové filmové popoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

DISKOTÉKY

Oldies Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája

Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Disko, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Disko, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Disko, DJ Majco – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Blues – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

High Energy Metro Night, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto

SOBOTA 5. JÚL

DIVADLÁ

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Jan Weiss – Ondrej Spišák: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami (Teatro Tatro) – Divadelný šiator, Hlavné nám.

KINÁ

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20

Kniha džunglí – Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Kruh – Hviezda – záhradné, 21.15

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Polus, 11.05, 13.10, 15.10

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz de Sade– FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 12.35, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.15, 13.35, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Návraty k Slovanom, vychádzka – DK Ružinov, Ružinovská 26

Kultúrne leto 2003

17.00 Popoludnie s rytiermi – Cultus, Drieňová 9

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu – Stredisko kultúry, Vajnorská 21

18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám., altánok

19.00 Fernet, country skupina – SĽUK, mestská časť Rusovce, Balkánska 31

20.00 Pocta vierozvestcom, Gréckokatolícky spevácky zbor Kyrillomethodeon, diriguje Adrián Kkokoš – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

DISKOTÉKY

Oldies Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája

Disco party – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Disko, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Simply Deep Night, DJ Marián Štubňa – Metro Music Club, Suché mýto NEDEĽA 6. JÚL

DIVADLÁ

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20

Kniha džunglí – Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Kruh – Hviezda – záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Polus, 11.05, 13.10, 15.10

Pavúk – Igric, 19.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz de Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 12.35, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.15, 13.35, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

17.30 Dedinka v údolí, hudobný večer – Istra Centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

Kultúrne leto 2003

16.30 Oslavy sv. Cyrila a Metoda – Kostol Panny Márie, mestská časť Rača

18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám., altánok

18.00 Chvíľka dobrej nálady – Impulz, Dopravná 22

19.00 Koncert country skupín – Amfiteáter, Križkova dolina

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Jozef Benedik, recitál – koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PRE DETI

10.30 Čertík prešporský, detská div. scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto 2003

16.00 Ela a Hop – Divadlo PIKI, Pezinok

17.00 Divadlo pod širákom, rozprávkové popoludnie – Cultus, Drieňová 9

17.00 O hlúpom gazdovi a gazdinej, Divadielko Zvonček – KZ Petržalka, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné klasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe-neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej 4. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

P. Matejka a jeho žiaci – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 13.00 – 18.00, do 11. júla

Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičová 13, do 25. júla

Peter Mesiarik a Rasťo Turek – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 18. júla

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  2. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  5. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  6. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  7. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  2. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  3. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  4. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  5. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  6. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  7. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  8. Modernizácia VÚSCH rozšíri a skvalitní zdravotnú starostlivosť
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 215
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 362
  3. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 6 179
  4. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 4 514
  5. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 4 356
  6. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 959
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 762
  8. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 157
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 421
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 6 635
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 316
  4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 5 192
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 987
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 597
  7. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 121
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 030
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu