SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 3. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti – Divadelný šiator, Hlavné nám.

PIATOK 4. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti – Divadelný šiator, Hlavné nám.

SOBOTA 5. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

Skryť Vypnúť reklamu

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti – Divadelný šiator, Hlavné nám.

NEDEĽA 6. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

PONDELOK 7. JÚL

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti – Divadelný šiator, Hlavné nám.

UTOROK 8. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

STREDA 9. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti – Divadelný šiator, Hlavné nám.

KINÁ

ŠTVRTOK 3. JÚL

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Hviezda – záhradné, 21.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Skryť Vypnúť reklamu

Frida – Mladosť, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Chalani to tiež chcú,… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

X-men 2 – Istota, 17.30, 20.00

Matrix Reloaded – Igric, 19.00; Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I. – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz De Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Skryť Vypnúť reklamu

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Rýchlo a zbesilo – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

PIATOK 4. JÚL

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Hviezda – záhradné, 21.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Frida – Mladosť, 20.00, 22.05; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I. – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz De Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

SOBOTA 5. JÚL

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20

Kniha džungle – Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Kruh – Hviezda – záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Polus, 11.05, 13.10, 15.10

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz De Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 12.35, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.15, 13.35, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

NEDEĽA 6. JÚL

Sexi kosť – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20

Kniha džungle – Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Kruh – Hviezda – záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Polus, 11.05, 13.10, 15.10

Pavúk – Igric, 19.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Quills – Markíz De Sade – FK IC.SK, 18.15

Divoké mušle – FK IC.SK, 18.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 19.45

Big Lebowski – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 12.35, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.15, 13.35, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

PONDELOK 7. JÚL

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda – záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00

Pavúk – Igric, 19.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.15

Ďalších 10 minút I. – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Road to Perdition – FK IC.SK, 18.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30

Smrť v Benátkach – FK IC.SK, 19.45

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Pavučina snov – Polus, 18.05

Rýchlo a zbesilo – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16,30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

UTOROK 8. JÚL

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda – záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Pavúk – Mladosť, 18.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Pavučina snov – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Rivers of Babylon – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Road to Perdition – FK IC.SK, 18.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30

Smrť v Benátkach – FK IC.SK, 19.45

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids – Polus, 15.10

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

STREDA 9. JÚL

Matrix Reloaded – Hviezda – záhradné, 21.15; Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Frida – Mladosť, 17.30, 20.00; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Pavučina snov – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Čierna mačka, biely kocúr – FK Nostalgia, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15

Kameňák – FK IC.SK, 11.00, 18.30

Rivers of Babylon – FK IC.SK, 17.45

Osem žien – FK IC.SK, 18.00

Road to Perdition – FK IC.SK, 18.15, 20.00

Smrť v Benátkach – FK IC.SK, 19.45

Quo Vadis – FK IC.SK, 20.15

Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45

Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05

Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.10, 16.20

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45

Experiment – Palace/Aupark, 22.05

Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 3. JÚL

8.00 Deň zdravia, osobné konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 3

Kultúrne leto 2003

18.00 V rytme latino, skupina Latino Flash – Cultus, Drieňova 9

19.00 Dychová promenáda – Hviezdoslavovo nám., socha P. O. Hviezdoslava

20.00 Cyklus komorných koncertov. Loise Sibourd (F), klavír – Koncertná sieň, Mirbachov palác

PIATOK 4. JÚL

Kultúrne leto 2003

18.00 Staromestské fanfáry – Hviezdoslavovo nám., balkón Opery SND

18.00 Rockový koncert skupiny Ateliér 11 – Cultus, Drieňová 9

SOBOTA 5. JÚL

9.00 Návraty k Slovanom, vychádzka – DK Ružinov, Ružinovská 26

Kultúrne leto 2003

17.00 Popoludnie s rytiermi – Cultus, Drieňová 9

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu – Stredisko kultúry, Vajnorská 21

18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám., altánok

19.00 Fernet, country skupina – Sľuk, mestská časť Rusovce, Balkánska 31

NEDEĽA 6. JÚL

17.30 Dedinka v údolí, hudobný večer – Istra Centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

Kultúrne leto 2003

16.30 Oslavy sv. Cyrila a Metoda – Kostol Panny Márie, mestská časť Rača

18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám., altánok

18.00 Chvíľka dobrej nálady – Impulz, Dopravná 22

19.00 Koncert country skupín – Amfiteáter, Križkova dolina

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Jozef Benedik, recitál – koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PONDELOK 7. JÚL

Kultúrne leto 2003

7.00 O najkrajší architektonický návrh areálu Štrkovec – Cultus, Drieňová 9

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: Anjel, satirické kreácie M. Polakoviča – Hlavné námestie

UTOROK 8. JÚL

7.00 O najkrajší architektonický návrh areálu Štrkovec – Cultus, Drieňová 9

18.00 Koncert orchestra hudobnej mládeže slov. hudob. spoloč. – Koncertné štúdio SRo, Mýtna 1

Kultúrne leto 2003

18.00 Tai chi, skupinové cvičenie – Cultus, Drieňová 9

19.00 Cyklus umelecko-publ. progr.: Jozef Benedik, predstviteľ slov. operetnej a muzikálovej scény – Mirbachov palác, Františkánske nám.

19.30 Chrámový koncert – Kostol Panny Márie Snežnej, Kalvária

STREDA 9. JÚL

Kultúrne leto 2003

7.00 O najkrajší architektonický návrh areálu Štrkovec – Cultus, Drieňová 9

17.00 O. Č. I., vystúpenie hud. skupiny – Cultus, Drieňová 9

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: Smrť, satirické kreácie M. Polakoviča – Hlavné námestie

21.30 Musica Nocturna, malá nočná káva so starostom – nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9

PRE DETI

ŠTVRTOK 3. JÚL

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Prázdninové prekvapenia – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Detská prázdninová dielňa, výtvarné aktivity pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 4. JÚL

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Detská prázdninová dielňa, výtvarné aktivity pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Letná škola keramiky – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Prázdninové filmové popoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

NEDEĽA 6. JÚL

10.30 Čertík prešporská, detská div. scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto 2003

16.00 Ela a Hop – Divadlo PIKI, Pezinok

17.00 Divadlo pod širákom, rozprávkové popoludnie – Cultus, Drieňová 9

17.00 O hlúpom gazdovi a gazdinej, Divadielko Zvonček – KZ Petržalka, Rovniankova 3

PONDELOK 7. JÚL

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Trnávka patrí deťom, spoloč. hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

12.00 Počítačové hry – SD Trnávka, Bulharská 60

Kultúrne leto 2003

10.00 O pyšnej Dore – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

UTOROK 8. JÚL

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Origami, jap. umenie skladanie papiera pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Trnávka patrí deťom, spoloč. hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Rýchlo poďte, deti, rozprávka k nám letí, dokopy sa dajme, divadlo si hrajme – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

12.00 Počítačové hry – SD Trnávka, Bulharská 60

STREDA 9. JÚL

7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1

9.00 Letný výtvarný ateliér – horáreň Horský park

10.00 Trnávka patrí deťom, spol. hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Rýchlo poďte, deti, rozprávka k nám letí, dokopy sa dajme, divadlo si hrajme – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

12.00 Počítačové hry – SD Trnávka, Bulharská 60

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 3. JÚL

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Rock – Casey, Botanická 35

Disko – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Hudobný guláš, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto

PIATOK 4. JÚL

Oldie s Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája

Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Disko, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Disko, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Disko, DJ Majco – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Blues – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

High Energy Metro Night, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto

SOBOTA 5. JÚL

Oldie s Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája

Discoparty – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Disko, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Simply Deep Night, DJ Marián Štubňa – Metro Music Club, Suché mýto

NEDEĽA 6. JÚL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 7. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Pokračovanie na IV. strane

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  2. Zázračná škola so zelenou strechou
  3. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 626
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 716
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 313
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 463
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 318
  6. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 6 575
  7. Po Slovensku na motorke 6 141
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 5 405
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 272
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 3 852
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu