SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

tipy nadnes

SOBOTA 28. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Carmen - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Krysař - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.30 Modelky - GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00, 15.00

Space Station 3D - Orange Imax, 12.00, 14.00, 17.00, 19.00

3D mánia - Orange Imax, 13.00

T-Rex - Orange Imax, 16.00

Cesta človeka - Orange Imax, 18.00, 20.00

Rock naživo - Orange Imax, 21.00

8. míľa - Nivy, 16.00, 19.00; Zora, 17.00

Chalani to tiež chcú… a stále - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.20, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

SkryťVypnúť reklamu

Mulholland Drive - FK Pod Tatrou, 22.30

8 žien - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Kruté radosti - FK Múzeum, 20.00

Farma - Nádej, 17.30

Na telo - Nádej, 20.00

Matrix Reloaded - Zora, 19.30; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 17.00, 19.55, 22.45

Ples príšer - Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka - Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita - Palace/Aupark, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová - Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní - Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.50, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

SkryťVypnúť reklamu

Kniha džunglí 2 - Palace/Aupark, 13.20, 15.15

Pavučina snov - Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne - Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 11.30, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri - Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 11.25, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť - Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu - Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20; Hviezda/záhradné, 21.00; Polus, 11.00, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment - Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák - ArtPalace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.20

Ken Park - ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista - Polus, 21.00

Dvaja pátrači - Spy kids 2 - Polus, 11.10, 13.10, 15.10

Mačky a psi - Polus, 12.10, 14.00irtuálny svet - Orange Imax, 11.00, 15.00

SkryťVypnúť reklamu

Space Station 3D - Orange Imax, 12.00, 14.00, 17.00, 19.00

3D mánia - Orange Imax, 13.00

T-Rex - Orange Imax, 16.00

Cesta človeka - Orange Imax, 18.00, 20.00

Rock naživo - Orange Imax, 21.00

8. míľa - Nivy, 16.00, 19.00; Zora, 17.00

Chalani to tiež chcú… a stále - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.20, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

Mulholland Drive - FK Pod Tatrou, 22.30

8 žien - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Kruté radosti - FK Múzeum, 20.00

Farma - Nádej, 17.30

Na telo - Nádej, 20.00

Matrix Reloaded - Zora, 19.30; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 17.00, 19.55, 22.45

Ples príšer - Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka - Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita - Palace/Aupark, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová - Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní - Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.50, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 - Palace/Aupark, 13.20, 15.15

Pavučina snov - Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne - Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 11.30, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri - Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 11.25, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť - Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu - Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20; Hviezda/záhradné, 21.00; Polus, 11.00, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment - Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák - ArtPalace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.20

Ken Park - ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista - Polus, 21.00

Dvaja pátrači - Spy kids 2 - Polus, 11.10, 13.10, 15.10

Mačky a psi - Polus, 12.10, 14.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Tancujeme pri jazere s hud. skupinou Saturn - Kuchajda

17.00 Hot Serenaders, koncert tanečnej a džezovej hudby - DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Spoločenská zábava zúčastnených súborov - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Letné rytmy, skupina Razzamatazz - Areál Štrkovec, Drieňová 9

21.00 Trombasstick, moderné džezové zoskupenie - Music club Woch, Františkánske nám. 7

PRE DETI

15.30 Rozlúčka so školou, detský karneval - DK Kramáre, Stromová 18

DISKOTÉKY

Aquaparty, DJ Aqua - Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Cinema disco, párty s hitovkami z kultových filmov , DJ Fazo - Metro music club, Suché mýto 6

Oldies disco (60-tych - 80-tych rokov) - Tatra Club, Nám. 1. mája 5

Beach Párty 2003, hosť: skupina Salco, DJ Pizza - Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7

Peter a Pavol Night Disko, DJ Peťo - Corona bar, Gbelská 6

Svätojánska noc (súťaže, zábava, ceny), DJ Kaikos - Demar klub, Pri šajbách 12

Fiesta latina - Korzo párty - Ulice Starého Mesta

Kultúrne leto 2003

8.00 Hudba z promenády, salónna hudba, skupina Prešporok - Hviezdoslavovo nám., Altánok

16.30 - 18.30 Medzinárodný folklórny festival, folklór, detské folklórne súbory - Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava a SND

18.00 - 19.00, 19.00 - 22.00 Fiesta latina, súbory latinskoam. folklóru - Hlavné námestie, ulice Starého Mesta

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Soulznenie - Sylvia Josifoska & Gabriel Jonáš - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

NEDEĽA 29. JÚN

DIVADLÁ

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Muzikálový kokteil - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Deus Ex Machina - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Modelky - GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00, 16.00

Space Station 3D - Orange Imax, 12.00, 15.00, 18.00

Cesta človeka - Orange Imax, 13.00, 19.00

3D mánia - Orange Imax, 14.00

T-Rex - Orange Imax, 17.00, 20.00

Rock naživo - Orange Imax, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata - DK Ružinov, 15.00; Tatra, 13.45

Zväčšeniny - FK Ružinov, 18.00

Chalani to tiež chcú… a stále - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.20, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

8 žien - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Intacto - FK Múzeum, 18.00, 20.00

Farma - Nádej, 17.30

Na telo - Nádej, 20.00

Matrix Reloaded - Zora, 17.00; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 17.00, 19.55

8. míľa - Zora, 19.30

Ples príšer - Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka - Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita - Palace/Aupark, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová - Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní - Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.50, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 - Palace/Aupark, 13.20, 15.15

Pavučina snov - Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne - Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 11.30, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri - Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 11.25, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť - Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu - Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20; Hviezda/záhradné, 21.00; Polus, 11.00, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment - Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák - ArtPalace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.20

Ken Park - ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista - Polus, 21.00

Dvaja pátrači - Spy kids 2 - Polus, 11.10, 13.10, 15.10

Mačky a psi - Polus, 12.10, 14.00

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Galaprogram, detské folklórne súbory - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

Kultúrne leto 2003

16.00 - 18.00 Medzinárodný folklórny festival, folklór, detské folklórne súbory - Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava a SND

18.00 Hudba z Promenády, operety, C a K dychový orchester - Hviezdoslavovo nám., Altánok

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Ako sa láska láááska - Suita pre štyri ľudské hlasy, neľudské zvuky, pazvuky a piano (Divadlo J. G. Tajovského, Zvolen) - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PRE DETI

10.30 Mama, kúp mi psíka (Divadlo Strigy) - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Zábavné hry na terase - Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Na želanie - KGB, Obchodná 52

Rock - Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov - SNG, Vodné kasárne, do 7. septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného - SNG, Galéria insitného umenia - Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 - 1950 - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Joseph Beuys: Polentransport 1981 - GMB Mirbachov palác, do 31. augusta

Slovensko - prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut - ne 9.00 - 17.00, do 30. júna

Sieň slávy slovenského hokeja - Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut - ne 9.00 - 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG - Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí - Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch - Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou - Archeologické múzeum, do septembra

Výstava kresleného humoru - galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 - 18.00, do 31. júna

Priateľ tieň - Bibiana, Panská 41, ut - ne 10.00 - 18.00, do 20. júla

Milan Grygar - galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Dan Meluzín: Torty - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Marián Komáček - galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 - 17.30, ut, pia 13.00 - 16.00, do 9. júla

Jana Pivovarníková: Obrazy - Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Magda Hueckel - Agata Serafin, experimentálna tvorba autoriek zo Sopot - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00, do 29. júna

Jana Maderová - Barbara Gregušová, maľovaný odev, šperk - K-Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 30. júna

Dan Meluzín: Torty - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00, do 31. júla

Výtvarný salón 2003 - Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

P. Matejka a jeho žiaci - Pálffyho palác, Zámocká ul., ut - ne 13.00 - 18.00, do 11. júla

Tadeusz Kantor, kresby - Poľský inštitút, Nám. SNP 27

Karol Felix: Polarity, maľba, grafika - Galéria SPP, Drevená 4, ut - ne 10.00 - 18.00, do 29. júna

Daniel Lichard: Svet na dne šálky - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 25. júla

Socha a objekt - Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart, GMB Pálffyho palác, Galéria Z - Zichyho palác, do 31. augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 223
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 173
  3. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 6 659
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 791
  5. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 4 631
  6. Nechcete prísť o vozidlo do pár sekúnd? Vyhnite sa tejto chybe. 4 613
  7. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 3 881
  8. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 704
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 8 389
  2. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 7 246
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 093
  4. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 727
  5. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 6 458
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 848
  7. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 804
  8. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 735
  1. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  3. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  5. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu