SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 26. JÚN

19.00 Bohéma – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Multimediálny večer so skupinou MED – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

PIATOK 27. JÚN

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Nielen telo – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

20.00 Gala (záver 13. sezóny) – Stoka, Pribinova 1

SkryťVypnúť reklamu

SOBOTA 28. JÚN

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.30 Modelky – GUnaGU, Františkánske nám. 7

NEDEĽA 29. JÚN

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Muzikálový kokteil – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Deus Ex Machina – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Modelky – GUnaGU, Františkánske nám. 7

PONDELOK 30. JÚN

19.00 Veľké šťastie – DPOH, Laurinská 21

19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.30 Modelky – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 1. JÚL

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

STREDA 2. JÚL

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

SkryťVypnúť reklamu

KINÁ

ŠTVRTOK 26. JÚN

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Space Station 3D – Orange Imax, 17.00, 20.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

Matrix Reloaded – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda/záhradné, 21.00; Polus, 14.10, 17.00, 19.55

Kruté radosti – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kruh – FK Múzeum, 20.00

8 žien – Nádej, 17.30, 20.00

Kolíska do hrobu – Zora, 17.00, 19.30

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

SkryťVypnúť reklamu

Identita – Palace/Aupark, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.00

PIATOK 27. JÚN

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Space Station 3D – Orange Imax, 15.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

Matrix Reloaded – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda/záhradné, 21.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50; Polus, 14.10, 17.00, 19.55

Hovor s ňou – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Kruté radosti – FK Múzeum, 20.00

8 žien – Nádej, 17.30, 20.00

Kolíska do hrobu – Zora, 17.00, 19.30

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita – Palace/Aupark, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.00

SOBOTA 28. JÚN

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Space Station 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Cesta človeka – Orange Imax, 18.00, 20.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

8. míľa – Nivy, 16.00, 19.00; Zora, 17.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.20, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

Mulholland Drive – FK Pod Tatrou, 22.30

8 žien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Kruté radosti – FK Múzeum, 20.00

Farma – Nádej, 17.30

Na telo – Nádej, 20.00

Matrix Reloaded – Zora, 19.30; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 17.00, 19.55, 22.45

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita – Palace/Aupark, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.50, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 13.20, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 11.30, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 11.25, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20; Hviezda/záhradné, 21.00; Polus, 11.00, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 11.10, 13.10, 15.10

Mačky a psi – Polus, 12.10, 14.00

NEDEĽA 29. JÚN

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Space Station 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 20.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – DK Ružinov, 15.00; Tatra, 13.45

Zväčšeniny – FK Ružinov, 18.00

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.20, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

8 žien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Intacto – FK Múzeum, 18.00, 20.00

Farma – Nádej, 17.30

Na telo – Nádej, 20.00

Matrix Reloaded – Zora, 17.00; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 17.00, 19.55

8. míľa – Zora, 19.30

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita – Palace/Aupark, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.50, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 13.20, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 11.30, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 11.25, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 12.15, 14.55, 17.20; Hviezda/záhradné, 21.00; Polus, 11.00, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 11.10, 13.10, 15.10

Mačky a psi – Polus, 12.10, 14.00

PONDELOK 30. JÚN

Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

8. míľa Hviezda-záhradné, 21.00

Čistá duša – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita – Palace/Aupark, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 17.00, 19.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Utopia Blues – Mladosť, 17.30

Vojnový fotograf – Mladosť, 20.00

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.00

UTOROK 1. JÚL

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita – Palace/Aupark, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 17.00, 19.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

8. míľa – Hviezda/záhradné, 21.15

Epocha – Mladosť, 17.30

Cesta do Kafiristanu – Mladosť, 20.00

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.00

STREDA 2. JÚL

Ples príšer – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 19.15, 20.30, 21.25, 22.30; Polus, 15.45, 17.30, 19.15, 21.15, 23.00

Identita – Palace/Aupark, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 19.45, 21.40

Chalani to tiež chcú, … a stále – Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 14.20, 16.20, 18.25, 20.20, 22.20

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.15

Pavučina snov – Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20; Polus, 17.20, 20.00, 22.35

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50; Polus, 15.35, 17.40

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50; Polus, 14.00, 16.25, 18.50, 22.15

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 17.00, 19.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Experiment – Palace/Aupark, 19.45, 22.15

Kameňák – ArtPalace/Aupark, 14.10, 16.20

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Jonas a Lila – dovidenia zajtra – Mladosť, 17.30

Hazard, Boh a LSD – Mladosť, 20.00

Chyť ma, ak to dokážeš – FK Nostalgia, 20.00

Pianista – Polus, 21.00

Dvaja pátrači – Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 26. JÚN

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Folklórny súbor Devín – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Domino vo Véčku – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Medzinárodný festival detských folklórnych súborov, uvítací večer – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

Kultúrne leto 2003

20.00 28. ročník medzinárodného gitarového festivau J. K. Mertza: William Feasley (USA) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus komorných koncertov: Vlach Quartet (CZ) – Koncertná sieň Mirbachovho paláca, Františkánske nám.

PIATOK 27. JÚN

15.45 Sprievod krojovaných účastníkov festivalu a vystúpenia detí – Hviezdoslavovo nám.

19.00 Atašé, akustická tanečná šou – V-klub, Nám. SNP 12

21.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

Kultúrne leto 2003

15.30 – 17.30 Medzinárodný folklórny festival, folklór, detské folklórne súbory – Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava a SND

17.00 Jazzová loď, džez, Peter Lipa so skupinou – loď Martin (Žilina)

18.00 Staromestské fanfáry, stará hudba, Bratislavská dychová harmónia – Balkón Opery SND, Hviezdoslavovo nám.

20.00 28. ročník medzinárodného gitarového festivau J. K. Mertza: Carlos Pons (E) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus Jazzýček: Ragtime Jazz Band – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 28. JÚN

17.00 Tancujeme pri jazere s hud. skupinou Saturn – Kuchajda

17.00 Hot Serenaders, koncert tanečnej a džezovej hudby – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Spoločenská zábava zúčastnených súborov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Letné rytmy, skupina Razzamatazz – Areál Štrkovec, Drieňová 9

21.00 Trombasstick, moderné džezové zoskupenie – Music club Woch, Františkánske nám. 7

Kultúrne leto 2003

8.00 Hudba z promenády, salónna hudba, skupina Prešporok – Hviezdoslavovo nám., Altánok

16.30 – 18.30 Medzinárodný folklórny festival, folklór, detské folklórne súbory – Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava a SND

18.00 – 19.00, 19.00 – 22.00 Fiesta latina, súbory latinskoam. folklóru – Hlavné námestie, ulice Starého Mesta

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Soulznenie – Sylvia Josifoska & Gabriel Jonáš – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

NEDEĽA 29. JÚN

15.00 Galaprogram, detské folklórne súbory – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

Kultúrne leto 2003

16.00 – 18.00 Medzinárodný folklórny festival, folklór, detské folklórne súbory – Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava a SND

18.00 Hudba z Promenády, operety, C a K dychový orchester – Hviezdoslavovo nám., Altánok

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Ako sa láska láááska – Suita pre štyri ľudské hlasy, neľudské zvuky, pazvuky a piano (Diavdlo J. G. Tajovského, Zvolen) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PONDELOK 30. JÚN

17.00 – 18.30 Vystúpenie šermiarov, skupina Tostabur – Hviezdoslavovo nám.

18.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo piano, Obchodná ul.

UTOROK 1. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Divadelné združenie Partizánske uvádza: Cyrano de Cognac, grotesky a klauniády – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Divadelné združenie Partizánske uvádza: Óda na radosť, grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo, autor literatúry faktu, reportér Ján Čomaj, básnik a publicista Tibor Kočík – nádvorie Mirbachovho paláca GMB, Františkánske nám.

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Jan Weiss – Ondrej Spišák: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami (Teatro Tatro) – Divadelný šiator na Hlavnom námestí

STREDA 2. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Divadelné združenie Partizánske uvádza: Cyrano de Cognac, grotesky a klauniády – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Divadelné združenie Partizánske uvádza: Óda na radosť, grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Jan Weiss – Ondrej Spišák: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami (Teatro Tatro) – Divadelný šiator na Hlavnom námestí

PRE DETI

ŠTVRTOK 26. JÚN

14.00 Vlk a kozliatka, hráme sa na rozprávku – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Maľovanie pod slnečníkom – Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Koncert žiakov hudobného kurzu – SD Prievoz, Kaštieľska 30

PIATOK 27. JÚN

14.00 Kto je najrýchlejší, športovo-zábavné popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

SOBOTA 28. JÚN

15.30 Rozlúčka so školou, detský karneval – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 29. JÚN

10.30 Mama, kúp mi psíka (Divadlo Strigy) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Zábavné hry na terase – Klub 22, Vavilovova 22

PONDELOK 30. JÚN

Kultúrne leto 2003

17.00 Rapotačky, predstavenie pre deti – Nádvorie VŠMU

STREDA 2. JÚL

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: O stvorení sveta (Teatro Tatro) – Nádvorie Starej radnice

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 26. JÚN

Coctail Disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Beach Párty 2003, hosť: Skupina Kmeťo Band – Casey, Botanická 35

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Rock, pop, DJ Melany – Club 39, Mlynská dolina

Džez so skupinou Déja vu – Demar klub, Pri šajbách 12

Minimal Kontakt, Niemczyk Live, Milosh, Skank – Spojka, Prešernova 4

PIATOK 27. JÚN

Life Is Life, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Simply Deep, najhorúcejšie čierne hity + profily albumov, DJ Horny – Metro music club, Suché mýto 6

Oldies disco (60-tych – 80-tych rokov) – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

Beach Párty 2003, hosť: skupina Vidiek – Casey, Botanická 35

End of School Party, The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Fredy Ayisi & Fredy‘s Dance Group, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Koniec školského roka – disko, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

SOBOTA 28. JÚN

Aquaparty, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Cinema disco, párty s hitovkami z kultových filmov , DJ Fazo – Metro music club, Suché mýto 6

Oldies disco (60-tych – 80-tych rokov) – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

Beach Párty 2003, hosť: skupina Salco, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Peter a Pavol Night Disko, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Svätojánska noc (súťaže, zábava, ceny), DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12

Fiesta latina – Korzo párty – Ulice Starého Mesta

NEDEĽA 29. JÚN

Na želanie – KGB, Obchodná 52

Rock – Harley Davidson Salloon , Rebarborová 1/9

PONDELOK 30. JÚN

Hurá prázdniny – KGB, Obchodná 52

Rockamotion, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Blusovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XII., Bazová 9

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

UTOROK 1. JÚL

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Disco – Corona Bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Metro Music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6

Pokračovanie na IV. strane

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  2. Spacák na kozmetiku?
  3. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  4. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  5. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  1. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 882
  2. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 9 877
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 312
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 945
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 662
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 103
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 2 565
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 186
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 407
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 405
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 883
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 4 158
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 862
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 402
  7. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 185
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 100
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu