19.00 La Traviata – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 1
19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
10.00 Hamlet – Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Macocha – Astorka Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Stretnutie redaktorov Domina fórum – Stoka, Pribinova 1
19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7
KINÁ
3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00
Space Station 3D – Orange Imax, 18.00, 21.00
Matrix Reloaded – Hviezda – záhradné, 21.00; FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40; Palace/Aupark, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25
Cyklus Slovenský film 1970 – 1985 – FK Galéria, 18.00
Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 17.50, 20.00, 22.10
Koža anjela – Istropolis ArtKino, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 17.40, 22.15
Utekajme, už ide – FK IC.SK, 17.00
Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00
Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15
Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 20.00
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 19.00
Děvčátko – FK IC.SK, 20.00
Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15
Rok diabla – FK IC.SK, 21.00
Loď duchov – Istota, 17.30, 20.00
Princezná a bojovník – FK Lúky, 20.00
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10
Mačky a psi – Polus, 14.50, 16.45
Čarovný meč – Polus, 14.05
Medové týždne – Polus, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 17.50, 19.50, 21.50
Šanghajskí rytieri – Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 16.30, 18.50, 21.10
Kráska z Manhattanu – Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.05
Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35
Doba ľadová – Palace/Aupark, 17.20
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40
Jadro – Palace/Aupark, 18.15
Sexi kosť – Palace/Aupark, 17.05, 19.15
Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 16.20
Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
PRE DETI
10.00 Maľujeme, výtvarné dielne – CC centrum, Jiráskova 3
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Kráľ špiňúch, rozprávka – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Biele tiene – Bibiana, Panská 41
15.00 Maľovanie pod slnečníkom – Areál Štrkovec, Drieňová 9
KONCERTY A PODUJATIA
16.00 Múmie starého Egypta, prednáška – Mestské múzeum, Primaciálne nám.
17.00 Frivolitky, stretnutie – M Klub, Rovniankova 3
19.00 Módna show, módna prehl. – DK Ružinov, Ružinovská 26
19.00 Bratislavská káva – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Návšteva v obývačke, tanec – Pressburg Centrum, Pribinova 25
Kultúrne leto 2003:
9.30 Hurá prázdniny – KS Impulz, Dopravná 22
16.00 Prehliadka mesta historickou električkou – Hurbanovo nám.
20.00 28. ročník medz. gitarového festivalu J. K. Mertza – koncertná sieň Klarisky, Farská 4
DISKOTÉKY
Rock Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7
Whisky párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Disco – Corona Bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Metro Music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6