KONCERTY A PODUJATIA
8.00 Stretnutie zberateľov modelov áut – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
9.00 Aerobic šou, autogramiáda hokejistov – DK Ružinov, Ružinovská 26
17.00 Dúhový zraz rozrôznených – Obč. združenie Dúha, Trhová
19.00 II. Európsky umel. a vzdeláv. festival súkromných škôl Bratislava 2003 – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Tarelkinova smrť (Túlavé div.) – V-klub, Nám. SNP 12
Kultúrne leto 2003:
10.00 Majstrovstvá SR – Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava
16.00 Prehliadka mesta historickou električkou – Hurbanovo nám.
16.00 Hudobný festival Račifest – Amfiteáter, Knižkova dolina
17.00 Galaprogram Dní Petržalky – Závodisko, š. p. Starý háj
17.00 Za dychovkou na Kuchajdu – Kuchajda, Vajnorská 21
DISKOTÉKY
Old Disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Sobotná Discoshow, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Martini On The Rock, DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18
Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7
Fiesta Latina De Miguel Mendez – Demar Klub, Pri šajbách 12
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Lucia Lužinská – What I Like, piano: Peter Vaňouček – Music Club Woch, Františkánske nám. 7
Absolut Spring Party, DJ Horny – Metro Music Club, Suché mýto 6
PRE DETI
14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3
15.30 O ježkovi a líške – SD Kramáre, Stromová 18
17.00 Diskojuniáles s Alkanou, progr. pre deti – PKO, Div. Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
18.00 Detský tanečný kokteil (Divadlo Gradus) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
NEDEĽA 22. JÚN
KONCERTY A PODUJATIA
10.30 Koncert, A. Vivaldi, C. Debussy, V. Godár – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
15.00 Dúhový zraz rozrôznených – Obč. združenie Dúha, Trhová
Kultúrne leto 2003:
10.00 Majstrovstvá SR – Hviezdoslavovo nám., pred sochou P. O. Hviezdoslava
16.00 Prehliadka mesta historickou električkou – Hurbanovo nám.
18.00 Hudba z promenády – Hviezdoslavovo nám. Altánok
20.00 28. ročník Medzinár. gitarového festivalu J. K. Mertza – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4
– Festival chorvátskej kultúry – Istra Centrum, Hradištná 43
PRE DETI
10.00 Nie sme doma, maľujeme, dielne pre deti – CC centrum, Jiráskova 3
10.30 Dráčik-ohniváčik – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
16.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41
DISKOTÉKY
Disco – Corona Bar, Gbelská 6
Rock – Harely Davidson, Rebarborová 1/9
VÝSTAVY
Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, ut – ne 10.00 – 17.30, do 22. júna
Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, do 7. septembra
Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra
Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna
Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna
Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla
Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB Mirbachov palác, do 31. augusta
Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti
živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna
Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla
Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla
Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla
Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra
Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra
Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra
6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna
Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna
Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna
Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla
Najkrajšie knihy Slovenska 2002 – Bibiana, do 22. júna
Pramene čistej vody – Bibiana, do 22. júna
Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna
Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna
Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla
Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta
Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 25. júna
Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla
Jana Pivovarníková: Obrazy – reštaurácia Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta
České a slovenské umenie plagátu 1993 – 2003 – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 22. júna
Magda Hueckel – Agata Serafin, experimentálna tvorba autoriek zo Sopot – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. júna
Jana Maderová – Barbara Gregušová, maľovaný odev, šperk – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 30. júna
Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla
Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4
P. Matejka a jeho žiaci – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 13.00 – 18.00, do 11. júla
Tadeusz Kantor, kresby – Poľský inštitút, Nám. SNP 27
Karol Felix: Polarity, maľba, grafika – Galéria SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. júna