SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

KINÁ

ŠTVRTOK 19. JÚN

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00, 20.00

Pianista – Hviezda, 17.30, 20.15

Matrix Reloaded – Hviezda-záhradné, 21.00; FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40; Palace/Aupark, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

Ďalších 10 minút – FK Galéria, 19.00

SkryťVypnúť reklamu

Johnny English – Nádej, 17.30, 20.00

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30, Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15

Fontána pre Zuzanu – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30

Divoké včely – FK IC.SK, 19.00

Děvčátko – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Všetko o mojej matke – FK IC.SK, 21.00

Šanghajskí rytieri – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 16.30, 18.50, 21.10

SkryťVypnúť reklamu

Nezvratný osud 2 – Igric, Dúbravka, 19.00

Oko – Artkino Lúky, 20.00

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 14.05

Medové týždne – Polus, 15.15, 17.15, 19.20

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.05

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35

Doba ľadová – Polus, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 17.50, 19.50, 21.50

Jadro – Palace/Aupark, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 17.05, 19.15

Kameňák – Palace/Aupark, 20.00

Koža anjela – Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Monty Python – Život Briana – Art Palace/Aupark, 16.20

Ken Park – Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

PIATOK 20. JÚN

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 20.00

SkryťVypnúť reklamu

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Pianista – Hviezda, 17.30, 20.15

Matrix Reloaded – Hviezda-záhradné, 21.00; FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40, 22.45; Palace/Aupark, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

Intimita – FK Múzeum, 20.00

Ďalších 10 minút – FK Galéria, 19.00

Johnny English – Nádej, 17.30, 20.00

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15, Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Fontána pre Zuzanu – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 20.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.00

Děvčátko – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Všetko o mojej matke – FK IC.SK, 21.00

Šanghajskí rytieri – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 16.30, 18.50, 21.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 14.05

Medové týždne – Polus, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 17.50, 19.50, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.05

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Jadro – Palace/Aupark, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 17.05, 19.15

Palace/Aupark, 20.00

Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 16.20

Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

SOBOTA 21. JÚN

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 16.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Johnny English – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 16.00, 19.00

Slzy slnka – Zora, 17.00, 19.30

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Ďalších desať minút – FK Pod Tatrou, 22.45

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Utekajme, už ide – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 12.50, 20.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.00

Děvčátko – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Matrix Reloaded – FK IC.SK, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40, 22.45; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Všetko o mojej matke – FK IC.SK, 21.00

Lilo a Stitch – Istota, 15.00

Šanghajskí rytieri – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.25, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 11.50, 16.30, 18.50, 21.10

Macher, magor a 15 melónov – Nivy, 16.00, 19.00

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 11.10, 15.10

Mačky a psi – Polus, 11.15, 13.05, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 12.10, 14.05

Medové týždne – Polus, 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 17.50, 19.50, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.00, 13.15, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35; Palace/Aupark, 11.55, 17.20, 19.45, 22.05

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 13.20

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Auprk, 19.10, 21.40

Jadro – Palace/Aupark, 12.25, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 17.05, 19.15

Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 12.00, 16.20

Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

NEDEĽA 22. JÚN

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Johnny English – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

8 žien – FK Múzeum, 18.00, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 19.00

Doba ľadová – Nádej, 17.00

Slzy slnka – Zora, 17.00, 19.30

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 13.30, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Utekajme, už ide – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 12.50, 20.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.00

Děvčátko – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Matrix Reloaded – FK IC.SK, 20.30; Polus, 11.20, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Všetko o mojej matke – FK IC.SK, 21.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00

Šanghajskí rytieri – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.25, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 11.50, 16.30, 18.50, 21.10

Farma – Igric, Dúbravka, 19.00

Kniha džunglí 2 – DK Ružinov, 15.00; Palace/Aupark, 13.20

Brazil – DK Ružinov, 18.00

Kruh – Artkino Za zrkadlom, 20.00

8. míľa – Lúky, 18.00, 20.00

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 11.10, 15.10

Mačky a psi – Polus, 11.15, 13.05, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 12.10, 14.05

Medové týždne – Polus, 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 17.50, 19.50, 21.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.00, 13.15, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 11.55, 17.20, 19.45, 22.05

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.30, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Jadro – Palace/Aupark, 12.25, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 17.05, 19.15

Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 12.00, 16.20

Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

PONDELOK 23. JÚN

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

8 žien – FK Múzeum, 18.00, 20.00

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40, Palace/Aupark, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Utekajme, už ide – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 20.00

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 19.00

Děvčátko – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Matrix Reloaded – FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40; Palace/Aupark, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Dva týždne na zaľúbenie – Istota, 17.30, 20.00

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 14.05

Medové týždne – Polus, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 17.50, 19.50, 21.50

Šanghajskí rytieri – Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 16.30, 18.50, 21.10

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.05

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Jadro – Palace/Aupark, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 17.05, 19.15

Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 16.20

Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

UTOROK 24. JÚN

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

Space Station 3D – Orange Imax, 18.00, 21.00

Matrix Reloaded – Hviezda-záhradné, 21.00; FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40; Palace/Aupark, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

Cyklus Slovenský film 1970 – 1985 – FK Galéria, 18.00

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Utekajme, už ide – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 20.00

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 19.00

Děvčátko – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Loď duchov – Istota, 17.30, 20.00

Princezná a bojovník – FK Lúky, 20.00

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 14.05

Medové týždne – Polus, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 17.50, 19.50, 21.50

Šanghajskí rytieri – Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 16.30, 18.50, 21.10

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.05

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Jadro – Palace/Aupark, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 17.05, 19.15

Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 16.20

Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

STREDA 25. JÚN

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Orange Imax, 21.00; FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.10, 16.00, 17.00, 18.50, 19.55, 21.40; Palace/Aupark, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.25; Palace/Aupark, 21.25

Johnny English – FK Múzeum, 20.00

Pavučina snov – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 17.20, 20.00, 22.35; Palace/Aupark, 17.00, 19.40, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 17.50, 20.00, 22.10

Koža anjela – Istropolis Art Kino, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 17.40, 22.15

Kameňák – FK IC.SK, 11.00

Utekajme, už ide – FK IC.SK, 17.00

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 18.00

Telo na telo – FK IC.SK, 18.15; Polus, 20.25, 22.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 20.00

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 19.00

Na mojich perách – FK IC.SK, 20.00

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Gangy v New Yorku – FK Nostalgia, 20.00

Kruh – Istota, 17.30, 20.00

Leto stratených bozkov – Artkino Za zrkadlom, 20.00

England – Artkino Lúky, 20.00

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.10

Mačky a psi – Polus, 14.50, 16.45

Čarovný meč – Polus, 14.05

Medové týždne – Polus, 15.15, 17.15, 19.20; Palace/Aupark, 17.50, 19.50, 21.50

Šanghajskí rytieri – Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 16.30, 18.50, 21.10

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.30, 17.50, 20.05, 22.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.05

Felix a Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 18.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 17.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40

Jadro – Palace/Aupark, 18.15

Sexi kosť – Palace/Aupark, 17.05, 19.15

Monty Python – Život Briana – Palace/Aupark, 16.20

Ken Park – Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Trápia Vás bolesti a únava? Máme skvelé riešenie k vám domov
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  3. Spacák na kozmetiku?
  4. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  6. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  1. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  8. Spacák na kozmetiku?
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 28 171
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 241
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 153
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 769
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 923
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 382
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 991
  8. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 1 406
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  7. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 288
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 358
  3. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 930
  4. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 866
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 694
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 3 677
  7. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 3 539
  8. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 149
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu