19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21
19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Muzikálový kokteil – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka Korzo, Suché mýto 17
19.00 Vražda sekerou vo Sv. Peterburgu – Astorka Korzo, Nám. SNP 33
19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7
KINÁ
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Rock naživo – Orange Imax, 21.00
Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15
Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Farma – Hviezda – záhradné, 21.00
Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45
Intacto – FK Galéria, 19.00
Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40
Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis ArtKino, 17.30
Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15
Fontána pre Zuzanu – FK ic.sk, 17.00
Brazil – FK ic.sk, 18.00
Baraka – FK ic.sk, 18.15
Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30
Divoké včely – FK ic.sk, 19.00
Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00
Idioti – FK ic.sk, 20.15
Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 11.00, 20.30
Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 14.15, 16.20
Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 21.00
Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.15
Opití láskou – FK Nostalgia, 20.00
Matrix Reloaded – Polus, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Medové týždne – Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Kráska z Manhattanu – Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 15.15, 18.15
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30
Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
KONCERTY A PODUJATIA
17.30 Hudba nás spája, záverečný koncert hud. kurzu – SD Nivy, Súťažná 18
19.00 Džez vo V-éčku, hudobno-tanečný večer – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Slávnostný program detských speváckych zborov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.30 Suzanne Vega – PKO, Nábr. ar. gen. L. Svobodu 3
PRE DETI
10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Kde bolo, tam nebolo, tvorivé dielne matky s deťmi – M-klub, Rovniankova 3
10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41
14.00 Vodová štafeta a iné hry – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Poď, kamarát, poď sa hrať – M-klub, Rovniankova 3
16.30 Predstavujú sa… ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 28
DISKOTÉKY
Blue time production: Happy blue night – Metro music club, Suché mýto 6
Back to ?80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9