SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

tipy na VÍKEND

SOBOTA 14. JÚN

DIVADLÁ

17.30 a 19.45 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 3

KINÁ

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 16.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

SkryťVypnúť reklamu

Gosford Park – FK Pod Tatrou, 22.30

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.05, 13.05, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Slzy slnka – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Macher, magor a 15 melónov – Nádej, 17.30, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Zora, 17.00, 19.30

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 12.25, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Amélia z Montmartru – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Falošný princ – FK ic.sk, 17.00

SkryťVypnúť reklamu

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20

Láska je láska – FK ic.sk, 21.00

Kniha džunglí 2 – Istota, 15.00; Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30, 23.00; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 12.05, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

SkryťVypnúť reklamu

Jadro – Polus, 11.20, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 12.25, 15.15, 18.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 12.40, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.15

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 13.30, 15.30

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

KONCERTY A PODUJATIA

Eskulapov medzinárodný televízny festival filmov o zdraví – V-klub, Nám. SNP 12

13.00 Deň polície – Areál Štrkovec

14.00 Otvorenie Kultúrneho leta 2003 – Kuchajda

17.00 Veľká tanečná šou, tanečné štúdio Jumbo – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Večer pre nás dvoch, skupina Tre Dance – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

PRE DETI

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

15.00 Najmilší koncert roka, 13. ročník – PKO, Nábr. ar. gen. L. Svobodu 3

17.30 Tanec detí (SUŠ Prokofievova) – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

Oldies disco (60-tych až 80-tych rokov) – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

Tequila sado-maso, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Fernet Stock Party – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

80‘s Retro-oldies party, DJs Roman & Diablo – Metro music club, Suché mýto 6

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Fest! – rock – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

Tequila sado-maso, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Ricci – Saky, akrobaticko-tanečná šou, DJ Dušky – Demar klub, Pri šajbách 12

Juniáles (Oldies disco) – DK Lúky, Vígľašská 1

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Noches de Brasil, DJ Aqua – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

Music Factory Club, DJ Džulo – Hotel Junior, Drieňová 14

NEDEĽA 15. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Muzikálový kokteil – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Zlatí chlapci – West, Kolárska 3

19.00 Interview – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Stuart Little 2 – Tatra, 15.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Slzy slnka – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Macher, magor a 15 melónov – Nádej, 17.30, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Zora, 17.00, 19.30

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 12.25, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Amélia z Montmartru – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Falošný princ – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20

Láska je láska – FK ic.sk, 21.00

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 12.05, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – DK Dúbravka, 19.00; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 11.20, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 12.25, 15.15, 18.15

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 12.40, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

KONCERTY A PODUJATIA

Eskulapov medzinárodný televízny festival filmov o zdraví – V-klub, Nám. SNP 12

10.30 Nedeľné matiné: F. Liszt, J. Brahms… D. Buranovský (klavír) – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Momentum Musicum, komorný koncert – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18

PRE DETI

10.00 Nedeľná rozprávočka – SD Trnávka, Bulharská 60

10.30 Klaun Pepele – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Gašparko v pekle, bábkové div. – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O hlúpom Janovi, divadielko – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Veselé príbehy a tance pre malých i veľkých – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Indiánske rozprávky, bábkovo-hraná rozprávka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.30 Tanec detí (SUŠ Prokofievova) – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6

VÝSTAVY

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, ut – ne 10.00 – 17.30, do 22. júna

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, do 7. septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska 2002 – Bibiana, do 22. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 22. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 25. júna

Daniela Mládenková: Biologizmy – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 20. júna

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Jana Pivovarníková: Obrazy – reštaurácia Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

České a slovenské umenie plagátu 1993 – 2003 – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 22. júna

Magda Hueckel – Agata Serafin, experimentálna tvorba autoriek zo Sopot – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. júna

Jana Maderová – Barbara Gregušová, maľovaný odev, šperk – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 30. júna

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  8. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  1. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  2. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  3. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  7. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  8. Výlety na mieru pre celú rodinu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 164
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 780
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 386
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 354
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 162
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 802
  7. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 292
  8. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 3 191
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  2. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  3. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  8. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 15 081
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 084
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 835
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 404
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 854
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 400
  7. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 240
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 166
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu