SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ


HUdba-RYtmus-TANec čiže festival Hurytan sa začne zajtra o 18.00 na Zlatých pieskoch. Na nultom ročníku world, etno a folk festivalu vystúpi aj populárna česká skupina Čechomor (na snímke). FOTO – ARCHÍV

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 12. JÚN

12.00 Krútňava – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

14.00 Zlatí chlapci – West, Kolárska 3

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Crave (projekt macedónskeho režiséra) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Modelky – GUnaGU, Františkánske nám. 7

PIATOK 13. JÚN

10.00 a 19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Historky z viedenského lesa – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Zlatí chlapci – West, Kolárska 3

19.00 Balkónstory – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

SOBOTA 14. JÚN

17.30 a 19.45 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 3

NEDEĽA 15. JÚN

19.00 Doktor Šuster – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Muzikálový kokteil – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Zlatí chlapci – West, Kolárska 3

19.00 Interview – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

PONDELOK 16. JÚN

10.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Sneh – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

19.00 Túžby z ulice (Divadlo Nota bene) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Ďefčátko – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 17. JÚN

19.00 Andrea Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.30 Cirostratus – GUnaGU, Františkánske nám. 7

STREDA 18. JÚN

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Muzikálový kokteil – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Vražda sekerou vo Sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 12. JÚN

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kruh – Hviezda-záhradné, 21.00

Slzy slnka – Nádej, 17.30, 20.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Nebo – FK Galéria, 19.00

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Amélia z Montmartru – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Falošný princ – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 14.15, 16.20

Láska je láska – FK ic.sk, 21.00

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Zväčšenina – DK Dúbravka, 19.00

Medové týždne – Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 15.15, 18.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

PIATOK 13. JÚN

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Kruh – Hviezda-záhradné, 21.00

Slzy slnka – Nádej, 17.30, 20.00

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Zem nikoho – FK Galéria, 19.00

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Amélia z Montmartru – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Falošný princ – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 14.15, 16.20

Láska je láska – FK ic.sk, 21.00

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30, 23.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 15.15, 18.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

SOBOTA 14. JÚN

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 16.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Gosford Park – FK Pod Tatrou, 22.30

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.05, 13.05, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Slzy slnka – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Macher, magor a 15 melónov – Nádej, 17.30, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Zora, 17.00, 19.30

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 12.25, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Amélia z Montmartru – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Falošný princ – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20

Láska je láska – FK ic.sk, 21.00

Kniha džunglí 2 – Istota, 15.00; Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30, 23.00; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 12.05, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 11.20, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 12.25, 15.15, 18.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 12.40, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.15

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 13.30, 15.30

NEDEĽA 15. JÚN

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Stuart Little 2 – Tatra, 15.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Slzy slnka – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Macher, magor a 15 melónov – Nádej, 17.30, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Zora, 17.00, 19.30

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 12.25, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Amélia z Montmartru – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Falošný princ – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20

Láska je láska – FK ic.sk, 21.00

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.30

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 12.05, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – DK Dúbravka, 19.00; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 11.20, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 12.25, 15.15, 18.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 12.40, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

PONDELOK 16. JÚN

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Farma – Hviezda-záhradné, 21.00

Fontána pre Zuzanu – FK ic.sk, 17.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Baraka – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Divoké včely – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 14.15, 16.20

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 21.00

Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 15.15, 18.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Polus, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

UTOROK 17. JÚN

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Farma – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Cyklus Slovenský film 1970-1985 – FK Galéria, 18.00

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Fontána pre Zuzanu – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Baraka – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Divoké včely – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 14.15, 16.20

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 21.00

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 15.15, 18.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.30, 22.00

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

STREDA 18. JÚN

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Koža anjela – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 21.15

Kameňák – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Farma – Hviezda-záhradné, 21.00

Experiment – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.45

Intacto – FK Galéria, 19.00

Telo na telo – Istropolis, 17.45, 20.00; Polus, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 17.30, 19.35, 21.40

Šanghajskí rytieri – Istropolis, 18.00; Polus, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis ArtKino, 17.30

Mexická jazda – Istropolis ArtKino, 20.15

Fontána pre Zuzanu – FK ic.sk, 17.00

Brazil – FK ic.sk, 18.00

Baraka – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 18.30

Divoké včely – FK ic.sk, 19.00

Arizona Dream – FK ic.sk, 20.00

Idioti – FK ic.sk, 20.15

Monthy Python: Život Briana – FK ic.sk, 11.00, 20.30

Monthy Python: Zmysel života – ArtPalace/Aupark, 14.15, 16.20

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 21.00

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.15

Opití láskou – FK Nostalgia, 20.00

Matrix Reloaded – Polus, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50

Medové týždne – Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.15, 22.20; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kráska z Manhattanu – Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05

Jadro – Polus, 14.05, 16.45; Palace/Aupark, 15.15, 18.15

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30

Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30

Ken Park – ArtPalace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 12. JÚN

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Lúčnica: Tanec a hra – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Jablkoň, koncert – Stoka, Pribinova 1

20.30 Blue Danube Tours, súbor Gymnik – Theatrium-Pressburg Centrum, Pribinova 25

PIATOK 13. JÚN

Eskulapov medzinárodný televízny festival filmov o zdraví – V-klub, Nám. SNP 12

18.30 Recitál podľa Exupéryho Citadely – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 J. Haydn: Ročné obdobia – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Music club: Cliché, Vetroplach – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Juniáles so Senzusom – SD Trnávka, Bulharská 60

20.00 M. Varga: Solo in concert + prezentácia Web-stránky – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3 – Termín koncertu je presunutý na 30. júna

21.00 SGP projekt, rock – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

21.00 V. Vizár & Jazz Quartet – Jazz Café Restaurant, Ventúrska 5

SOBOTA 14. JÚN

Eskulapov medzinárodný televízny festival filmov o zdraví – V-klub, Nám. SNP 12

13.00 Deň polície – Areál Štrkovec

14.00 Otvorenie Kultúrneho leta 2003 – Kuchajda

17.00 Veľká tanečná šou, tanečné štúdio Jumbo – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Večer pre nás dvoch, skupina Tre Dance – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 15. JÚN

Eskulapov medzinárodný televízny festival filmov o zdraví – V-klub, Nám. SNP 12

10.30 Nedeľné matiné: F. Liszt, J. Brahms… D. Buranovský (klavír) – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Momentum Musicum, komorný koncert – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 16. JÚN

19.00 Spevom chváľme nádej, benefičný koncert – 10. výr. Nadácie Výskum rakoviny – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Lultima cansoné, koncert – V-klub, Nám. SNP 12

20.30 Blue Danube Tours, súbor Gymnik – Theatrium-Pressburg Centrum, Pribinova 25

UTOROK 17. JÚN

19.00 Folk z prvej ruky, hudobno-diskusný večer – V-klub, Nám. SNP 12

STREDA 18. JÚN

17.30 Hudba nás spája, záverečný koncert hud. kurzu – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Džez vo V-éčku, hudobno-tanečný večer – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Slávnostný program detských speváckych zborov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.30 Suzanne Vega – PKO, Nábr. ar. gen. L. Svobodu 3

PRE DETI

ŠTVRTOK 12. JÚN

10.00 Kreslím tvorím, maľujem, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 6/a

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, tvorivé dielne pre MŠ – M-klub, Rovniankova 3

10.00 a 14.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 13. JÚN

10.00 Machuľové obrázky, tvorivé dopoludnie – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 14. JÚN

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

15.00 Najmilší koncert roka, 13. ročník – PKO, Nábr. ar. gen. L. Svobodu 3

17.30 Tanec detí (SUŠ Prokofievova) – DK Ružinov, Ružinovská 28

NEDEĽA 15. JÚN

10.00 Nedeľná rozprávočka – SD Trnávka, Bulharská 60

10.30 Klaun Pepele – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Gašparko v pekle, bábkové div. – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O hlúpom Janovi, divadielko – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Veselé príbehy a tance pre malých i veľkých – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Indiánske rozprávky, bábkovo-hraná rozprávka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.30 Tanec detí (SUŠ Prokofievova) – DK Ružinov, Ružinovská 28

PONDELOK 16. JÚN

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

11.00 Snehová kráľovná, muzikál – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.30 Záverečné vystúpenie ZUŠ Štefánikova – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

UTOROK 17. JÚN

10.00 Kreslím tvorím, maľujem, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 6/a

14.00 Mandala leta, tvorivé popoludnie – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Divadlo jedného herca, kreativita – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

17.00 Predstavujú sa… žiaci pohybovej výchovy a hosť, skupina Allegro – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Záverečné vystúpenie ZUŠ J. Kresánka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

STREDA 18. JÚN

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Kde bolo, tam nebolo, tvorivé dielne matky s deťmi – M-klub, Rovniankova 3

10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

14.00 Vodová štafeta a iné hry – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Poď, kamarát, poď sa hrať – M-klub, Rovniankova 3

16.30 Predstavujú sa… ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 12. JÚN

Coctail disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Rock Night – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Džez so skupinou D`eja vu – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

PIATOK 13. JÚN

Oldies disco (60-tych až 80-tych rokov) – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

Tequila – latino night, DJ Jaro – Metro music club, Suché mnýto 6

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Tequila sado-maso, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Diskotéka s polnočným prekvapením, DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12

Piatok 13, dámsky striptíz – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Absolut spring, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Music Factory Club, DJ R. Majling – Hotel Junior, Drieňová 14

Skunkfunk, Hip-hop, Štvanec, Vec, Amn2, videoprojekcia - Terminal (Ex-Charlies), Špitálska ul.

SOBOTA 14. JÚN

Oldies disco (60-tych až 80-tych rokov) – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

Tequila sado-maso, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Fernet Stock Party – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

80s Retro-oldies party, DJs Roman & Diablo – Metro music club, Suché mýto 6

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Fest! – rock – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

Tequila sado-maso, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Ricci – Saky, akrobaticko-tanečná šou, DJ Dušky – Demar klub, Pri šajbách 12

Juniáles (Oldies disco) – DK Lúky, Vígľašská 1

Rock, dámsky a pánsky striptíz – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Noches de Brasil, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Music Factory Club, DJ Džulo – Hotel Junior, Drieňová 14

NEDEĽA 15. JÚN

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6

PONDELOK 16. JÚN

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Bluesovanie – Hlava XXII, Bazová 9

UTOROK 17. JÚN

En Avant – Aligator, Laurinská 7

Citrusová noc, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

STREDA 18. JÚN

Blue time production: Happy blue night – Metro music club, Suché mýto 6

Back to ‘80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, ut – ne 10.00 – 17.30, do 22. júna

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, do 7. septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. posch. Bratislavského hradu, do 31. júla

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska 2002 – Bibiana

Pramene čistej vody – Bibiana

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 25. júna

Daniela Mládenková: Biologizmy – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 20. júna

Emília Čisáriková: Pozdravujem vás, lesy, hory – galéria Alianz, Dostojevského rad 28, po – pia 9.00 – 17.00, do 13. júna

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Gallery Miloš Karásek + Tamara a Juraj Závodní: Nové štruktúry – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 12. júna

Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Reduta, 3. posch., po 10.00 – 17.00, do 13. júna

Ivan Kováčik: Do sveta fantázie – Millennium Tower Gallery, Polus City Center, do 13. júna

Jana Pivovarníková: Obrazy – reštaurácia Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

České a slovenské umenie plagátu 1993 – 2003 – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 22. júna

Magda Hueckel – Agata Serafin, experimentálna tvorba – galéria fotog. Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. júna

Jana Maderová – Barbara Gregušová, maľovaný odev, šperk – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 30. júna

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Appka, ktorá hľadá predražené platby, je už v slovenskej verzii
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 600
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 915
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 7 637
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 974
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 864
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 795
  7. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 2 135
  8. Mladých inflácia netrápi. Ako zasiahne zábavný priemysel? 1 900
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 878
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 241
  3. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 478
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 893
  5. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 819
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 584
  7. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 4 609
  8. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 2 938
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu