19.00 Romeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Don Juan – DPOH, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
10.00 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
14.00 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5
19.00 Z muzikálu do muzikálu – Istropolis, Trnavské mýto 1
KINÁ
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Čistá duša – FK Múzeum, 20.00
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00 , Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Zem nikoho – FK Galéria, 19.00 h
Dnes neumieraj – Nádej, 17.30, 20.00
Amores Perros – FK Nostalgia, 20.00
Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Nebo – FK IC.SK, 11.00
Falošný princ – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Búrlivá svadba – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Láska je láska – FK IC.SK, 21.00
Johnny English – Kino DK Ružinov, 18.00
Pornografický vzťah – Artkino Za zrkadlom, 20.00
Solaris – Artkino Lúky, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Rock naživo – Orange Imax, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 16.30
KONCERTY A PODUJATIA
9.00 Dialógy… – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
14.00 Pravidlá cestnej dopravy II – M Klub, Rovniankova 3
15.00 Zväz civilizačných chorôb – CC Centrum, Jiráskova 3
16.00 Šachový turnaj – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
16.00 Vrecko plné pokladov – Klub 22, Vavilovova 22
16.30 Hudobné matiné, koncert – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
18.00 Otvorené modlitebné stretnutie. Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
18.00 Meditatívne maľovanie 3 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
20.00 Bassfrieds (priatelia basy). Projekt J. Grigláka – V-klub, Nám. SNP 12
PRE DETI
10.00 Nedotýkajte sa trollov… – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22
13.30 Otec mojimi očami, výtvarné dielne – SD Trnávka, Bulharská 60
14.00 Nedotýkajte sa trollov… – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41
14.00 Na prechádzke galériou III, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Divadlo jedného herca – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
DISKOTÉKY
Rock Night – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto
Back to ?80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9