10.00 Hľadanie nového diváka – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21
19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Gala – Stoka, Pribinova 1
19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5
KINÁ
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Cyklus Slovenský film, 1970 – 1985 – FK Galéria, 18.00
Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Ľalie poľné – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Búrlivá svadba – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Láska je láska – FK IC.SK, 21.00
Ples príšer – Artkino Za zrkadlom, 20.00
Robinzonáda alebo Môj anglický deduško – FK Lúky, 20.00
3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 16.30
DISKOTÉKY
En Avant – Aligator, Laurinská 7
Becher párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Voľné posedenie – Corona Bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
KONCERTY A PODUJATIA
15.00 Nestarnúce melódie – M Klub, Rovniankova 3
16.00 Imhotep, architekt najstaršej pyramídy Egypta – Mestské múzeum, Primaciálne nám.
16.00 Biliardový turnaj – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
10.00 Budiš 2003, súťažný divadelný festival – V-klub, Nám. SNP 12
18.30 Voda kríža – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1
19.00 Čierne vtáky to spievajú, večer literatúry – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie – Presburg, Pribinova 25
19.00 Vokálny koncert – konc. sieň Klarisky, Farská 4
19.00 V. výročie folklórneho súboru Karpaty – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
PRE DETI
9.00 Pochabý škriatok, tvrdohlavý baran, beseda s deťmi – DK Kramáre, Stromová 18
10.00 Výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3
10.00 Perla šťastia, rozprávka – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
13.30 Drobček opäť medzi nami – SD Trávniky, Nevädzová 4
14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41
14.00 Tvorivé darčeky ku dňu otcov, tvorivé dielne – DK Lúky, Vígľašská 1
14.00 Na prechádzke galériou III, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3