Denné linky budú jazdiť podľa cestovných poriadkov platných pre sobotu a nedeľu. Ich premávka sa ukončí po cca 17.00.
Od 18.30 budú premávať nočné spoje.
Dopravu na evanjelické služby Božie zabezpečia linky dennej dopravy.
Dopravu na katolícke polnočné omše okrem nočných spojov posilnia aj mimoriadne spoje liniek 5, 9, 10 a 212 o 23.00 v smere do centra a o 1.20 v smere z centra. Nočné spoje budú jazdiť v 60-minútových intervaloch. Odchod nočných spojov o 0.00 z centra a o 2.30 z centra a späť nebude vykonaný.
25. decembra (Prvý sviatok vianočný)
Premávka nočných spojov sa skončí po 6.30 a od cca 7.00 začne premávka denných liniek podľa cestovných poriadkov platných pre sobotu a nedeľu.
26. decembra (Druhý sviatok vianočný)
Linky budú premávať podľa cestovného poriadku platného pre sobotu a nedeľu.
Nočné linky jazdia od 18.30 do 6.30 z centra, resp. od cca 18.50 do cca 5.50 z opačných konečných. Odchody sú v rovnakej minúte ako bežné odchody na cestovnom poriadku.
Nočné linky majú 60-minútové intervaly s vynechaným odchodom o cca 0.00 z centra a vynechaným odchodom uprostred noci.
Odchody z konečných zastávok:
linky N21, N29, N31, N33, N34, N37, N53, N55, N61, N70, N74, N80, N93, N95 z Hlavnej stanice: 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.30, 0.30, 1.30, 3.30, 4.30, 5.30, 6.30
linky N21, N29, N31, N33, N34, N37, N53, N55, N61, N70, N74, N80, N93, N95 v smere do centra: po cca 18.50, 19.50, 20.50, 21.50, 22.50, 23.50, 0.50, 1.50, 3.50, 4.50, 5.50
linka N44 z Hodžovho nám. na Kolibu: 18.50, 19.50, 20.50, 21.50, 22.50, 23.50, 0.50, 1.50, 3.50, 4.50, 5.50
linka N44 z Koliby na Hodžovo nám.: 19.16, 20.16, 21.16, 22.16, 23.16, 0.16, 1.16, 3.16, 4.16, 5.16, 6.16
linka N47 z Hodžovho nám. na Valašskú: 19.25, 20.25, 21.25, 22.25, 23.25, 0.25, 1.25, 3.25, 4.25, 5.25, 6.25
linka N47 z Valašskej na Hodžovo nám.: 19.38, 20.38, 21.38, 22.38, 23.38, 0.38, 1.38, 3.38, 4.38, 5.38, 6.38
linka N56 zo Zlatých pieskov do Rače: 19.48, 20.48, 21.48, 22.48, 23.48, 0.48
linka N56 z Hečkovej na Zlaté piesky: 1.48, 2.48, 3.48, 4.48, 5.48
linka N72 z Hodžovho nám. na Dolné hony: 18.35, 19.35, 20.35, 21.35, 22.35, 23.35, 0.35, 1.35, 3.35, 4.35, 5.35
linka N72 z Čiližskej na Hodžovo nám.: 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 0.00, 1.00, 3.00, 4.00, 5.00, 6.00
linka N91 z Jasovskej do Čunova: 18.55, 19.55, 20.55, 21.55, 22.55, 23.55, 0.55, 1.55, 3.55, 4.55, 5.55
linka N91 z Čunova na Jasovskú: 19.34, 20.34, 21.34, 22.34, 23.34, 0.34, 1.34, 3.34, 4.34, 5.34, 6.34
linka N99 z Vozovne Petržalka do Ovsišťa: 18.34, 19.34, 20.34, 21.34, 22.34, 23.34, 0.34, 1.34, 3.34, 4.34, 5.34
linka N99 z Ovsišťa do Vozovne Petržalka: 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 0.00, 1.00, 3.00, 4.00, 5.00, 6.00
Denné linky začnú jazdiť 25. decembra až po 7. hodine podľa cestovného poriadku pre sobotu a nedeľu.
26. decembra denné linky jazdia ako v sobotu a nedeľu.